KALENDARZ

17.05.2024

WROCŁAW Sala Koncertowa Radia Wrocław godz. 17.30 i 20.30

WROCŁAW Sala Koncertowa Radia Wrocław, godz. 17.30 i 20.30
Obsada:
A. Iberszer, J. Trzepiecińska,  M. Robakiewicz, N. Pitry T. Bednarek, M. Mikołajczak

 

18.05.2024

LESZNO Aula WSH im. S. Leszczyńskiego, godz. 16.00 i 19.00

LESZNO Aula WSH im. S. Leszczyńskiego, godz. 16.00 i 19.00
Obsada:
A. Iberszer, J. Trzepiecińska, M. Robakiewicz, N. Pitry, T. Bednarek, M. Mikołajczak

 

19.05.2024

GORZÓW WLKP. Teatr im. J. Osterwy, godz. 15.30 i 18.30

GORZÓW WLKP., Teatr im. J. Osterwy, godz. 15.30 i 18.30
Obsada: A. Iberszer, J. Trzepiecińska, M. Robakiewicz, N. Pitry, P. Zelt, M. Mikołajczak

 

20.05.2024

SOSNOWIEC Sala Widowiskowo-Koncertowa MUZA godz. 19.00

Sosnowiec – Sala MUZA   spektakl godz. 19.00
Obsada: R. Dancewicz, J. Trzepiecińska, M. Robakiewicz, N. Pitry, P. Zelt, M. Mikołajczak

 

08.06.2024

WARSZAWA Scena Relax, godz. 16.00 i 19.00

WARSZAWA Scena Relax, godz. 16.00 i 19.00
Obsada: A. Biedrzyńska, A. Iberszer, W. Gąsiewska, M. Mazur, D. Wieteska, P. Zelt

 

09.06.2024

KRAKÓW Kijów Centrum, godz. 16.00 i 19.00

KRAKÓW Kijów Centrum, godz. 16.00 i 19.00
Obsada: A. Biedrzyńska, A. Iberszer, W. Gąsiewska, M. Mazur, D. Wieteska, T. Bednarek

 

10.06.2024

ŁÓDŹ Teatr Muzyczny, godz. 17.30 i 20.30

ŁÓDŹ, Teatr Muzyczny, godz. 17.30 i 20.30
Obsada: A. Biedrzyńska, R. Dancewicz, W. Gąsiewska, M. Mazur, D. Wieteska, T. Bednarek

 

29.06.2024

LONDYN

LONDYN
Obsada: R.Dancewicz, A.Biedrzyńska, D.Wieteska, M.Mazur, Pitry, P.Zelt

 

20.09.2024

GDYNIA godz. 16 i 19

GDYNIA godz. 16 i 19
Obsada: A.Iberszer, A.Biedrzyńska, M.Mikołajczak, M.Robakiewicz, Pitry, T.Bednarek/P.Zelt

 

21.09.2024

OSTRÓW WLKP. godz. 16 i 19

OSTRÓW WLKP. godz. 16 i 19
Obsada: R.Dancewicz, A.Biedrzyńska, M.Mikołajczak, M.Robakiewicz, Pitry, T.Bednarek/P.Zelt

 

22.09.2024

GNIEZNO godz. 16

GNIEZNO godz. 16
Obsada: R.Dancewicz, A.Biedrzyńska, M.Mikołajczak, M.Robakiewicz, Pitry, T.Bednarek/P.Zelt

 

25.10.2024

LUBLIN godz. 17.30

LUBLIN godz. 17.30
Obsada: R.Dancewicz, J.Trzepiecińska, D.Wieteska, M.Mazur, W.Gąsiewska, T.Bednarek

 

26.10.2024

SIEDLCE godz. 17

SIEDLCE godz. 17.00
Obsada: R.Dancewicz, J.Trzepiecińska, D.Wieteska, M.Mazur, W.Gąsiewska, T.Bednarek

 

27.10.2024

WARSZAWA

WARSZAWA
Obsada: R.Dancewicz, J.Trzepiecińska, D.Wieteska, M.Mazur, W.Gąsiewska, P.Zelt

 

22.11.2024

PIŁA godz. 19

PIŁA godz. 19
Obsada: A.Iberszer, J. Trzepiecińska, M.Mikołajczak, M.Robakiewicz, Pitry, T.Bednarek/P.Zelt

 

23.11.2024

TOMASZÓW LUBELSKI godz. 16 i 19

TOMASZÓW LUBELSKI godz. 16 i 19
Obsada: A.Iberszer,  , J. Trzepiecińska ,M.Mikołajczak, M.Robakiewicz, Pitry, T.Bednarek/P.Zelt

 

24.11.2024

BIAŁA PODLASKA godz. 15.30 i 18.30

BIAŁA PODLASKA godz. 15.30 i 18.30
Obsada: R.Dancewicz, , J. Trzepiecińska, M.Mikołajczak, M.Robakiewicz, Pitry, T.Bednarek

 

13.12.2024

GDAŃSK godz. 17.30

GDAŃSK godz. 17.30
Obsada: A.Iberszer, A.Biedrzyńska, D.Wieteska, M.Mazur, W.Gąsiewska, T.Bednarek/P.Zelt

 

14.12.2024

BYDGOSZCZ godz. 16 i 19

BYDGOSZCZ godz. 16 i 19
Obsada: A.Iberszer, A.Biedrzyńska, D.Wieteska, M.Mazur, W.Gąsiewska, T.Bednarek/P.Zelt

 

15.12.2024

WRZEŚNIA - Wrzesiński Ośrodek Kultury, ul. Kościuszki 21, godz. 17.00

WRZEŚNIA - Wrzesiński Ośrodek Kultury, ul. Kościuszki 21, godz. 17.00
Obsada: A.Iberszer, A.Biedrzyńska, D.Wieteska, M.Mazur, W.Gąsiewska, T.Bednarek/P.Zelt

 

TOP
});